Apie mus

„Moira Visuals“ – 2004 metais įkurta vizualinio dizaino agentūra, kuri teikia vizualinės komunikacijos paslaugas, specializuojasi logotipų, interneto puslapių dizaine ir identiteto kūrime. Mūsų tikslas – kurti unikalius, įkvepiančius ir praturtinančius projektus. Mes norime padėti Jums sukurti konceptualiai įdomias ir vizualiai pritrenkiančias istorijas, kurias pamėgs Jūsų klientai. Projektuojame tikėdami, kad procesas ir bendradarbiavimas gali būti toks pats įdomus kaip ir dizaino rezultatas.

Klientai

Keletas mūsų vietinių (Lietuvos) ir tarptautinių klientų:

Vaizdas yra pasamonės kalba

Vaizdas yra pasąmonės kalba. Mus supantis pasaulis kalba milijonais vaizdinių. Tai yra galingas komunikacijos užtaisas. Svarbiausias uždavinys – suteikti vaizdui formą ir paversti jį sąmonės kalba. Esame tikri, kad pažaboję šią jėgą, atveriame duris į efektyvią komunikaciją.

Mes tikime tuo, ką matome. O matome tai, ką kuriame – kokybišką vaizdą. Dizainą, kuris veikia. Priimame iššūkius, grąžiname konkrečius rezultatus.  

„Moira Visuals“ yra procesas. Vizualinio dizaino idėjų generavimas ir koncentruotas jų įgyvendinimas. Bet kurioje srityje, visomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje. 

Pagrindinės vertybės

1. Kiekvienam klientui pristatomos idėjos;
2. Kūrybiškumo skatinimas ir pritraukimas;
3. Ribų plėtimas per augimą ir žinias;
4. Stiprių ryšių kūrimas per pasitikėjimą.

Mūsų logotipai Dos Logos knygoje

Dos Logos knygoje tyrinėjama išskirtinė vizualinė kalba ir stilistinės prieigos prie logotipų kūrimo iš viso pasaulio dizainerių. Mūsų logo buvo joje pateiktas.

Mūsų logotipai Los Logos 4 knygoje

Los Logos 4 pateikia apie 5000 pažangiausių logotipų pavyzdžių apžvalgą apie dabartinius dizaino pokyčius ir tendencijas. Mūsų 5 logotipai buvo pateikti knygoje.

Mūsų logotipai „Lietuvos prekių ženklai” knygoje

Lietuvos šiulaikinių prekių ženklų knygoje publikuoti 4 mūsų logotipai. ("Lietuvos prekių ženklai", prof. A. Klimas, ISBN 9789955755692).

Interviu žurnalui „Best in Lithuania”

Žurnalas apie verslo, mokslo ir kultūros lyderius Lietuvoje. Atspausdintas interviu apie dizaino agentūrą „Moira Visuals” ir dalis mūsų portfolio.

Mūsų dizaino lipdukai laikraštyje 370

Mūsų projektuoti lipdukai "StickerDesign.eu" yra parodyti jaunimo laikraštyje "370".

Į viršų