Data: 2012
„Vartotojas - Identiteto kūrėjas“. VDA bakalauro baigiamasis konceptualus projektas. Studentė Jonė Aleksiūnaitė. Darbo vadovas lekt. Marius Bartkus.

Moira Visuals logo

Apie projektą

Įprasta, kad firminį identitetą kuria grafinis dizaineris, bet Jonė Aleksiūnaitė, pažinusi galimybes, sukeičia dizainerį su vartotoju vietomis ir leidžia meno galerijos lankytojui (meno vartotojui) tapti menamo muziejaus identiteto kūrėju. Lankytojas užeina į galeriją, praėjime užfiksuojamas jo vaizdas ir operatyviai pritaikomas identitetui. Meno muziejus tampa atpažistams iš to, kas yra jo lankytojai. Taip pat suteikiama galimybė vartotojui sukurti muziejaus logotipą, nupiešiant planšetiniame kompiuteryje savo "M" raidės versiją. Ji vėlgi, operatyviai virsta muziejaus logotipu, transliuojamu į lauko ekranus ir interneto puslapius. Taip kuriamas dinaminis identitetas.

Apdovanojimai

2012 m. VDA Dizaino Inovacijų Centro (DIC) "Jaunojo dizainerio" papildomas prizas Grafikos ir komunikacijos dizaino kategorijoje;
2013 m. Bronza „A' Design Award and Competition“ / Como, Italy;
2013 m. Sidabras "Taiwanio tarptautiniame dizaino konkurse". Sidabro laimėtojui - apie $ 6000 prizas ir sertifikatas. Beje, aukso jau antrus metus komisija niekam neskyrė.