Moira Visuals. Prisijunk prie komandos!
Siūlome darbą

Ieškome spaudos dizainerės (-io) (skelbimo data 2014 12 25)

Darbo pobūdis:

  • Spaudos dizaino kūrimas;
  • Maketavimas;
  • Vizualinės medžiagos rinkimas;

Reikalavimai:

  • Adobe Illustrator, Photoshop ir Indesign programų valdymas;
  • Dizainerio darbo patirtis;
  • Dizaino krypties aukštasis arba kolegijos išsilavinimas;
  • Mokėjimas dirbti ir komandoje, ir individualiai;

CV su foto ir darbų pavyzdžius siųskite adresu job@moiravisuals.com Laiško antraštėje ("Subject") įrašykite "Del dizainerio darbo".

Siūlome atlikti praktiką:
Dizainerio asistentui

Praktikos pobūdis:

  • Dizaino kūrimas;

  • Aukštasis arba kolegijos dizaino krypties išsilavinimas;
  • Darbštumas;

CV su foto ir darbų pavyzdžius („Portfolio“) siųskite adresu job@moiravisuals.com Laiško antraštėje („Subject“) įrašykite „Noriu atlikti praktiką“

Moira bottom