Brendo strategija. Identiteto dizainas.

Baltpool identitas, grafinis elementas, logo
baltpool, logo, logotipas, horizontalus
baltpool, logo, logotipas, vertikalus
medis, šaka, šaknis, logotipo inspiracija
upė, tėkmė, vaga, logotipo, inspiracija
grafikas, duomenys, kreivės, logotipo, inspiracija
šildymo, sistemos, energijos, tėkmė, brėžinys, logotipo, inspiracija

Baltpool identitetas, orientuotas į rezultatą

Baltpool yra Lietuvos valstybės įkurta energijos išteklių birža, skirta reguliuoti kainas tarp pardavėjų ir pirkėjų, būti arbitru pardavimo procedūrose. Tai internetinė platforma, pagrįsta aukcionų principu, kai pirkėjai ir pardavėjai anonimiškai susitinka, norėdami prekiauti biokuru. Paprasta ir patogi naudotis. Įmonės prie sistemos gali prisijungti greitai ir efektyviai.

Dizaino tikslai: 

Per identitetą parodyti „Baltpool“ orientaciją į rezultatą. Atspindėti paprastą pirkimo ir pardavimo procesą, subalansuotą šalių pusiausvyrą, vykdant sandorius. Skaidrumas, profesionalumas, nešališkumas yra jų vertybės. 

Dizaino rezutatai: 

Išanalizavus užsakovo veiklos kategorijas ir kontekstą, radome daug vaizdų, tinkančių kūrybiškai interpretuoti. Tai medžio šakos, šaknys, upių tėkmė, energijos sistemų brėžiniai, duomenų kreivės. Šių simbolių sintezėje sukūrėme grafinius elementus ir logotipą, kuriuos apibūdina raktiniai žodžiai: energija, tėkmė, kaita, judėjimas, rodikliai. Oranžinė spalva skirta parodyti energiją, kaip šilumą, aktyvų pradą. Mėlyna spalva žymi orą, vandenį ir profesionalų stabilumą. Pilkų spalvų paletė skirta labiau skaitmeninei terpei, šriftams. 

Atlikti darbai: 

Grafiniai elementai, logotipas, išieškota identiteto spalvų paletė, surasti šriftai, sukurtos piktogramos, iliustruojančios kategorijas ir kliento veiklas. Sukurtas dizainas biuro dokumentams, grafikams ir diagramoms. Suprojektuotas tinklapio dizainas ir socialinių puslapių paskyros, e-dokumentų šablonai, naujienlaiškiai. 

Data: 2019-11-11.

Į viršų