Brendo strategija. Identiteto dizainas.

Mobiliosios aplikacijos „Skubis“ identitetas

Kartu su filmų gamintojais „Pixel Studio“ sukūrėme „Kauno Miesto Savivaldybės Visuomenės Sveikatos Biurui“ aplikacijos apie ekstremalų gaivinimą ir medicininę pagalbą dizainą. 

Mobili aplikacija yra skirta visiems Kauno miesto moksleiviams ir gyventojams, kuriems aktuali skubios medicininės pagalbos teikimo informacija. Joje pateikiama: Kauno miesto defibriliatorių žemėlapis, susisteminta, mokiniams priimtina ir patraukli, literatūra ir informacija apie skubią pirmąją medicinos pagalbą, mokomoji video medžiaga, pirmos pagalbos mokymų vietos Kaune ir Kauno miesto teritorijoje, apklausos ir klausimynai vartotojams, mokomieji žaidimai mokiniams.

Logotipo stilistika orientuota į jaunimą - moksleivius ir studentus. Personažas, įkvėptas „Šviesos“ logotipe esančio pradinuko, su greitosios pagalbos komplektu ant pečių. Sukonstruotas iš atskirų komponentų - kad ateityje būtų tinkamas animavimui.

Sukurtas 20 piktogramų komplektas, formuojantis vientisą stilistiką, suprantamas įvairių amžiaus grupių naudotojams. Parinktos dvi raminančios spalvos: žalia ir mėlyna. Raudonai oranžinė spalva aplikacijoje naudojama norint pabrėžti akcentus bei svarbią informaciją.

Data: 2018 11 22
Kūrybos vadovas: Marius Bartkus

Į viršų